Код товару: TFD-4010 M 12 Z
Артикул
TFD-4010 M 12 Z
Виробник
Titan
В наявності
MTBF
60000 год
Безгвинтове кріплення
немає
Вага
20 г
Діаметр вентилятора
40 мм
Додаткові дані
Кількість у комплекті
1 шт
Колір корпусу
чорний
Колір крильчатки
чорний
Максимальна швидкість обертів
5000 об/хв
Наявність дисплея
немає
Номінальна напруга
12 В
Номінальний струм
0.07 A
Підсвічування
без підсвічування
Повітряний потік
5.22 CFM
Призначення
для корпусу
Рівень шуму
21 дБ
Регулювання обертів
Роз'єм живлення
3-Pin
Роз'єм управління підсвічуванням
Розміри
40 х 40 х 10 мм
Споживана потужність
0.84 Вт
Технології підсвічування
Тип підшипника
ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
Тиск
Товщина
10 мм
Captcha
Відгуків про цей товар ще не було.
Поки немає запитань про цей товар. Станьте першим!
Ви дивилися
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m