Код товару: TFD-4020 M 12 Z
Артикул
TFD-4020 M 12 Z
Виробник
Titan
Продано
Кулер для корпуса Titan TFD-4020M12Z - прекрасне рішення для вентиляції корпусу вашого комп"ютера. Він має діаметр 40 мм і забезпечить надійну і стабільну роботу ваших пристроїв. І до того ж, він гарантує низький рівень шуму. Titan TFD-4020M12Z забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи при цьому умови для стабільної і продуктивної роботи всієї системи. Ефективне охолодження корпусу комп"ютера має важливе значення, так як в цілому забезпечує умови для стабільної і продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніша робота комп"ютера.
MTBF
60000 год
Безгвинтове кріплення
немає
Вага
25 г
Діаметр вентилятора
40 мм
Додаткові дані
Кількість у комплекті
1 шт
Колір корпусу
чорний
Колір крильчатки
чорний
Максимальна швидкість обертів
5000 об/хв
Наявність дисплея
немає
Номінальна напруга
12 В
Номінальний струм
0.08 A
Підсвічування
без підсвічування
Повітряний потік
4.17 CFM
Призначення
для корпусу
Рівень шуму
21 дБ
Регулювання обертів
Роз'єм живлення
3-Pin
Роз'єм управління підсвічуванням
Розміри
40 х 40 х 20 мм
Споживана потужність
0.96 Вт
Технології підсвічування
Тип підшипника
ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing)
Тиск
Товщина
20 мм