Код товару: FLF-HB120G15
Артикул
FLF-HB120G15
Виробник
Frime
Продано
MTBF
Безгвинтове кріплення
немає
Вага
107 г
Діаметр вентилятора
120 мм
Додаткові дані
Кількість у комплекті
1 шт
Колір корпусу
чорний
Колір крильчатки
прозорий
Максимальна швидкість обертів
1100 об/хв
Наявність дисплея
немає
Номінальна напруга
12 В
Номінальний струм
немає даних
Підсвічування
Green
Повітряний потік
46.6 CFM
Призначення
для корпусу
Рівень шуму
23.4 дБ
Регулювання обертів
Роз'єм живлення
3-Pin + Molex
Роз'єм управління підсвічуванням
Розміри
120 х 120 х 25 мм
Споживана потужність
немає даних
Технології підсвічування
Тип підшипника
гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Тиск
1.07 мм H2O
Товщина
25 мм