Код товару: 32HD2S13W
Артикул
32HD2S13W
Виробник
Thomson
Продано
VESA
100 х 100
Вага без підставки
4.8 кг
Вага з підставкою
5 кг
Діагональ екрану
32"
Діапазон частот Wi-Fi
Енергоспоживання
56 Вт
Колір
білий
Комплект постачання
ніжки, пульт ДУ, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність
3000:1
Операційна система
без ОС
Потужність звуку
2 х 8 Вт
Процесор зображення
Роз'єми
HDMI/AV/USB
Розміри без підставки (ШхВхГ)
719х423х82 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ)
719х456х151 мм