Код товару: 55U8200WS
Артикул
55U8200WS
Виробник
Satelit
В наявності
Bluetooth
є
Smart TV
зі Smart TV
VESA
200 х 200
Wi-Fi
є
Аудіо
немає даних
Відео
H.264, H.265, VP9, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
Відстань між ніжками
немає даних
Вага без підставки
11.5 кг
Вага з підставкою
12.3 кг
Версія Bluetooth
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Голосове керування
є (пульт)
Діагональ екрану
55"
Діапазон частот Wi-Fi
2.4 ГГц
Енергоспоживання
150 Вт
Колір
чорний
Комплект постачання
телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Контрастність
1200:1
Кут огляду
Модель пульту
Оперативна пам'ять
1.5 ГБ
Операційна система
Android TV
Підтримка HDR
немає
Підтримка NTFS
немає
Потужність звуку
2 х 10 Вт
Процесор зображення
IMG BXE4
Роз'єми
3хHDMI, 2хUSB, LAN
Роздільна здатність екрану
4K UHD (3840x2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ)
1248х726х72 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ)
1232х716х70 мм