Код товару: 43U8001ST
Артикул
43U8001ST
Виробник
Satelit
В наявності
Bluetooth
є
Smart TV
зі Smart TV
VESA
200 х 200
Wi-Fi
є
Аудіо
немає даних
Відео
H.264, H.265, VP9, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
Відстань між ніжками
немає даних
Вага без підставки
6 кг
Вага з підставкою
6.2 кг
Версія Bluetooth
Внутрішня пам'ять
8 ГБ
Голосове керування
немає
Діагональ екрану
43"
Діапазон частот Wi-Fi
2.4 ГГц
Енергоспоживання
75 Вт
Колір
чорний
Комплект постачання
телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Контрастність
1200:1
Кут огляду
Модель пульту
Оперативна пам'ять
1.5 ГБ
Операційна система
Android TV
Підтримка HDR
немає
Підтримка NTFS
Потужність звуку
2 х 10 Вт
Процесор зображення
Mali-450
Роз'єми
3хHDMI, 2хUSB, LAN
Роздільна здатність екрану
4K UHD (3840x2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ)
956х557х85 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ)
956х605х85 мм