Код товару: 19-42PIVOT200A
Артикул
19-42PIVOT200A
Виробник
Satelit
Продано
За допомогою кронштейна Satelit 19-42PIVOT200А можна пристосувати нахил і поворот екрану для перегляду відеоконтенту з будь-якої точки кімнати. Регулювати можна не тільки кут нахилу в межах 10° і вісь повороту в межах 90°, але і відстань екрану від стіни на 56- 415 мм. Даний кріплення призначений для настінної установки телевізорів або моніторів з розмірами екранів від 19" до 42". Створено для екранів з VESA min 100x100, max 200x200 і масою до 30кг. Купуючи телевізор, багато хто не припускає іншого варіанту розміщення панелі, крім стандартного на ніжках. Але зіткнувшись з визначенням місця під телевізор, часто виникає бажання заощадити простір або убезпечити пристрій від пошкоджень дітьми або домашніми тваринами. Вирішення цих та ще безлічі інших проблем, а також для інтер’єру та зручності глядача, реалізуються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200А з категорії універсальних консолей з похило-поворотним механізмом, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Можливість розміщувати телевізор на регульованому відстані від стіни від 56 до 415 мм, забезпечує безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.
Відстань від стіни
56 - 415 мм
Вид кронштейна
поворотно-похилий
Допустиме навантаження
30 кг
Колір
чорний
Кут нахилу
+3/-10°
Кут повороту
+ 90/- 90°
Максимальный стандарт VESA
200х200 мм
Рекомендована діагональ
19" - 42"
Стандарти VESA
100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм
Captcha
Відгуків про цей товар ще не було.
Поки немає запитань про цей товар. Станьте першим!
Ви дивилися
Ігрова поверхня Dark Project DPMP_Nostra_White_XL
В наявності
З`єднувач Cor-X RJ45 на RJ45 (056246)
Продано
Кабель Vention 3.5 мм - 2xRCA (M/M), 2 м, Black (BCNBH)