Код товару: 13-32PIVOT100A
Артикул
13-32PIVOT100A
Виробник
Satelit
Продано
Кронштейн Satelit 13-32PIVOT100A має поворотний механізм із кутом нахилу. Це забезпечує комфортний перегляд телепередач надаючи можливість глядачеві змінювати положення екрану до 10° по вертикалі і 90° по горизонталі. При цьому, регулювати відстань від панелі ТВ до стіни, буде також легко, в діапазоні від 44 до 320 мм. Дане кріплення призначене для настінної установки телевізорів або моніторів відповідно до стандарту VESA min 75x75, max 100x100 і розмірами екранів від 13" до 32". Для збереження основних функцій кронштейна і щоб уникнути поломок, максимальна вага телевізора не повинна перевищувати 20 кг. Крім стандартного розміщення телевізора за допомогою підставки, є ще багато рішень для інтер"єру та зручності глядача, які втілюються за допомогою кронштейна. Панель телевізора можна розмістити на стіні, в кутку і на будь-якій висоті. Крім надійного закріплення телевізора, Satelit 13-32PIVOT100A дозволяє змінювати положення екрану щодо вертикальної і горизонтальної осі, завдяки чому стане прекрасним рішенням для установки на стінах з нестандартною геометрією. Забезпечує комфортний перегляд відео з будь-якої точки кімнати, за допомогою кута нахилу 10° і діапазону повороту по горизонталі 90°. Модель кронштейна Satelit 13-32PIVOT100A дозволяє розміщувати екран на регульованому відстані від стіни від 44 до 320 мм. Це забезпечує безперешкодний доступ до необхідних слотів для підключення гаджетів або USB-накопичувачів.
Відстань від стіни
44 - 320 мм
Вид кронштейна
поворотно-похилий
Допустиме навантаження
20 кг
Колір
чорний
Кут нахилу
+3/-10°
Кут повороту
+ 90/- 90°
Максимальный стандарт VESA
100х100 мм
Рекомендована діагональ
13" - 32"
Стандарти VESA
75х75 мм, 100х100 мм
Captcha
Відгуків про цей товар ще не було.
Поки немає запитань про цей товар. Станьте першим!
Ви дивилися
Сумка для ноутбука PORTcase KCB-72 15.6" Pink