Код товару: MS-1200/29445
Артикул
MS-1200/29445
Виробник
TommaTech
Продано
Особливості: • Інвертор із модифікованою синусоїдою. • Захист від короткого замикання, низької напруги, перезаряджання, перенапруги, перевантаження, перегріву. • LED індикація: зелений – нормальна робота, червоний – несправність. • Заряджання телефону та ноутбука через вихідний USB-порт Характеристики: • Номінальна потужність: 1200Вт • Пікова потужність: 2400Вт (5 сек) • Форма сигналу: модифікована синусоїда • Вхідна напруга: 12В постійного струму • Вихідна напруга: 220В змінного струму • Захист від короткого замикання: + • Захист від навантаження: + • Охолодження: вбудований вентилятор • Кількість розеток: 2 шт. • Кількість USB портів: 1 шт. • Вихід USB: 5V, 2,1A • Індикація: LED • Підключення АКБ: АЗУ, крокодили • Габарити пристрою: 32х23х10см • Вага: 3,96 кг Комплектація: - Інвертор - Комплект дротів для підключення АКБ - Інструкція - Упаковка
USB
1
Акумулятор у комплекті
немає
Вага, кг
3.1
Діапазон вхідної напруги, В
Діапазон робочих температур, °С
0 ~ +40
Захист від короткого замикання
є
Захист від перевантажень
є
Захист від перегріву
Захист від переполюсування
немає
ККД, %
90
Клас захисту
IP20
Крокодили (клеми)
Матеріал корпуса
метал
Напруга живлення, В
12
Напруга на виході, В
220 ± 10%