Код товару: 3DP-PETG1.75-01-BK
Артикул
3DP-PETG1.75-01-BK
Виробник
Gembird
В наявності
Ударостійкий: PETG менш крихкий, ніж акрил, і є більш дешевою альтернативою полікарбонату Хімічна стійкість: забезпечує чудову хімічну стійкість у порівнянні з багатьма іншими прозорими пластиками Екологічно чистий, оскільки вважається, що він на 100% підлягає вторинній переробці Дуже низька усадка дозволяє легко друкувати на великих плоских поверхнях Легко друкується на будь-якому акрилі, склі, каптоні та інших платформах для друку Матеріал: PETG Вага: 1 кг/котушка Густина при 240°C: 1.27 г/см3 Індекс плинності розплаву при г/10 хв, 200°C/5 кг: 20 Точка плавлення: 220-260°C Температура теплового згину при 0.455 МПа: 60-80°C Межа плинності при 5 мм/хв: 50 МПа Ударна в’язкість: 8.7 кДж/м2 Cиловий розрив: 120% Діаметр: 1.75 ±0.05 мм Діаметр 200 мм Висота: 67 мм Центральний отвір: 53 мм Системні вимоги: 3D-принтер з екструдером 1.75 мм із температурою близько 240°C, підходить для нитки PETG
Їстівні
ні
Без шкідливих речовин
так
Вік
Вага
1000 г
Діаметр
1.75 мм