Код товару: WM-IB65H4017
Артикул
WM-IB65H4017
Виробник
PowerPlant
Продано
Вихідна напруга
20 В
Вихідний струм
3.25 А
Джерело живлення
мережа
Потужність
65 Вт
Роз'єм
4х1.7мм