Код товару: AC45F5517
Артикул
AC45F5517
Виробник
PowerPlant
Продано
Вихідна напруга
19 В
Вихідний струм
2.37 А
Джерело живлення
мережа
Довжина кабеля
немає даних
Наявність кабеля живлення
з кабелем живлення
Потужність
45 Вт
Роз'єм
5.5х1.7мм