Код товару: AC45F3011
Артикул
AC45F3011
Виробник
PowerPlant
Продано
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Acer 220V, 19V 45W 2.37A (3.0x1.1) – якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від загорянь. Підходить до моделей ACER Aspire R5-471T R5-571T R7-371T R7-372T S5-371 S5-371T S7-392 V3-331 V3-371 V3-372 V3-372T ACER Aspire one Cloudbook 1-131 Aspire one Cloudbook 1-131M Aspire one Cloudbook 1-132 ACER Aspire one Cloudbook 1-431 Aspire one Cloudbook 1-431M ACER Aspire Switch SW5-171 SW5-171P SW5-173 SW5-173P SW5-271 SW7-271 ACER Switch SW312-31 SW312-31P SW512-52 SW512-52P ACER Swift SF113-31 SF114-31 SF114-32 SF314-51 SF314-52 SF314-52G SF314-54 SF315-41 SF315-52 SF514-51 SF514-52T SF5 ACER SPIN SP111-32N SP111-33 SP113-31 SP314-51 SP315-51 SP513-51 SP513-52N ACER Chromebook 11 C730 CB3-111 CB3-131 CB3-132 Chromebook 11 N7 C731 C732T Chromebook 13 C810 CB5-311 CB5-311P Chromebook 14 CB3-431 Chromebook 15 CB3-531 CB3-532 Chromebook R 11 C738T Chromebook R 11 CB5-132T
Вихідна напруга
19 В
Вихідний струм
2.37 А
Джерело живлення
мережа
Довжина кабеля
немає даних
Наявність кабеля живлення
з кабелем живлення
Потужність
45 Вт
Роз'єм
3х1.1мм