Код товару: ATX-SS650
Артикул
ATX-SS650
Виробник
Golden Field
Продано
Особливості Пікова потужність 650 Вт Активна система корекції фактора потужності - A-PFC Відповідає вимогам SSI EPS 12V та ATX 12V 2.2 Сучасне схемне рішення, яке забезпечує низький рівень пульсацій Системи захисту OCP OPP SCP OVP UVP Регулювання частоти обертання вентилятора залежно від температури Термоконтроль Підтримка процесорів Intel/AMD Dual Core 12-сантиметровий малошумливий вентилятор Дроти поміщені в електростатичні панчохи Головний 20 + 4-контактний роз’єм 4 роз’єма S-ATA 2 роз’єма PCI-E
+12V1
32А
+12V2
немає
+12V3
нет
+12V4
немає
+3.3V
30А
+5V
30А
+5Vsb
-12V
0.5A
4+4 pin CPU
2
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
2
NLO (робота без навантаження)
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
є
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
PCI-E 6+2pin
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
4
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
220 В
Габарити
немає даних
ККД
Колір
чорний
Модульне підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
650 Вт