Код товару: GP-P550SS
Артикул
GP-P550SS
Виробник
Gigabyte
В наявності
СЕРТИФІКАЦІЯ 80 PLUS SILVER Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує ефективність 90% при навантаженні 50%, що призводить до зменшення втрат електроенергії, зменшення тепла та мінімізації шуму вентилятора. Підтримка стандарту Intel ATX 3.0 P550SS може витримувати до 2-кратного зниження загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% відхилення потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації джерела живлення. 120-ММ ВЕНТИЛЯТОР З РІДКОДИНАМІЧНИМ ПІДШИПНИКОМ (FDB). У високопродуктивному вентиляторі з гідродинамічним підшипником використовується технологія амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим, ніж звичайний вентилятор із втулкою, і забезпечує більш ніж удвічі більший термін служби. Крім того, вентилятор визначає поточне споживання енергії та температуру, автоматично регулює швидкість вентилятора, щоб мінімізувати шум.
+12V1
45.8А
+12V2
немає
+12V3
нет
+12V4
немає
+3.3V
20А
+5V
20А
+5Vsb
3A
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
1
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
NLO (робота без навантаження)
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
є
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
PCI-E 6+2pin
2
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
5
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
155-240 В
Габарити
150х140х86 мм
ККД
90%
Колір
чорний
Модульне підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
550 Вт
Рівень шуму
немає даних
Стандарт 80 Plus
80 Plus Silver
Форм-фактор
ATX
Captcha
Відгуків про цей товар ще не було.
Поки немає запитань про цей товар. Станьте першим!
Ви дивилися
Монітор Acer 27" EK271Ebi (UM.HE1EE.E02) IPS Black 100Hz
Продано
Відеореєстратор Reolink NVS16 (RLN16-410)
Продано
Настільна плита SeaBreeze SB-060
Сумка для ноутбука Continent CC-03 15.6" Biege