Код товару: R-PN650D-FC0B-JGEU-V2
Артикул
R-PN650D-FC0B-JGEU-V2
Виробник
GamerStorm
В наявності
Сертифіковано за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високий рівень енергоефективності при навантаженні до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics. Завдяки використанню високоякісного основного електролітичного конденсатора, активного коригування коефіцієнта потужності (PFC), повно-мостового регулювання рівня дроту (SRC LLC) та топології постійного струму (DC-DC), PN650D може підтримувати час витримки більше 16 мс при високому навантаженні 80%. Оснащений високоякісним мідним кабелем 12V-2x6 в оболонці з міцністю до 105C, PN650D забезпечує потужність до 450 Вт для сучасних графічних процесорів.
+12V1
54А
+12V2
немає
+12V3
нет
+12V4
немає
+3.3V
20А
+5V
20А
+5Vsb
3A
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
2
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
2
NLO (робота без навантаження)
є
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
1
PCI-E 6+2pin
3
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
6
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
100-240 В
Габарити
150х140х86 мм
Довжина кабеля
MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 700 + 150 мм; PCIE (12+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 + 120 мм; SATA + Molex - 450 + 120 + 120 + 120 мм
ККД
90%
Колір
чорний
Модульне підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
650 Вт