Код товару: R-PK650D-FA0B-JGEU
Артикул
R-PK650D-FA0B-JGEU
Виробник
GamerStorm
В наявності
Серія PK-D сертифікована за стандартом 80 Plus Bronze, забезпечуючи ефективність до 85% за типового навантаження, мінімізуючи надлишкові втрати тепла та знижуючи витрати на енергію. Високоефективна плата постійного струму, розроблена для ліній +3.3 В та +5 В, допомагає досягти чіткішого регулювання напруги та покращити сумісність системи з компонентами наступного покоління. Розроблено для високої енергоефективності в режимі очікування, що відповідає міжнародним стандартам ErP Lot 6 для зниження загального споживання енергії.
+12V1
54А
+12V2
немає
+12V3
нет
+12V4
немає
+3.3V
20А
+5V
20А
+5Vsb
2.5А
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
1
4-pin CPU
8-pin CPU
1
Floppy
Molex
4
NLO (робота без навантаження)
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
є
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
PCI-E 6+2pin
4
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
7
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
100-240 В
Габарити
150х140х86 мм
Довжина кабеля
MB (24) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 620 + 120 мм; PCIE (6+2) pin - 500 + 120 мм; SATA - 400 + 100 + 100 + 100 мм; Molex - 400 + 100 + 100 + 100 мм
ККД
85%
Колір
чорний
Модульне підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
650 Вт