Код товару: R-PF600X-HD0B-JGEU
Новинка
Артикул
R-PF600X-HD0B-JGEU
Виробник
GamerStorm
В наявності
Бронзовий рівень ефективності, отриманий завдяки сертифікації 80 Plus, Cybenetics та PPLP, забезпечує 88% ефективність за типових навантажень (50%), значно зменшує втрати енергії та тепловиділення, одночасно подовжуючи термін служби блоку живлення. Завдяки використанню тайванських високоякісних твердотільних та електролітичних конденсаторів, серія PF-X гарантує час затримки вимкнення не менше 16 мс при навантаженні 75%, що забезпечує надійний захист від аномальних відключень живлення. 5V Stand-By Line використовує електролітичні конденсатори від двох основних японських брендів, термін служби яких у чотири рази довший порівняно зі звичайними, забезпечуючи стабільну роботу в режимі очікування протягом дня. Щоб відповідати стандарту Intel ATX 2.52, використовується активна технологія PFC + подвійне перемикання + перемикання постійного струму (DC-DC) у поєднанні з двоступеневою схемою електромагнітних перешкод. Це значно зменшує пульсаційний шум та відхилення напруги, забезпечуючи кращі електричні характеристики та сумісність. Високоякісний вентилятор з довговічними підшипниками подовжує термін служби на 30% порівняно зі звичайним вентилятором і може безперервно працювати протягом семи годин на добу в середовищі з температурою 40℃. Тим часом аеродинамічний дизайн, заснований на розташуванні друкованої плати та опорі потоку, забезпечує чудову стабільність і тиху роботу. Оснащений спеціально розробленими кабелями GamerStorm в ізоляції, що значно спрощує встановлення та підключення.
+12V1
50А
+12V2
немає
+12V3
немає
+12V4
+3.3V
16А
+5V
16А
+5Vsb
3A
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
2
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
2
NLO (робота без навантаження)
є
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
PCI-E 6+2pin
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
6
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
200-240 В
Габарити
140х150х86 мм
Довжина кабеля
MB (20+4) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 620 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 2 х 550 мм; SATA + Molex - 450 + 150 + 150 + 150 мм
ККД
88%
Колір
чорний
Модульне підключення
без модульного підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
600 Вт