Код товару: ATLAS650
Артикул
ATLAS650
Виробник
Cougar
В наявності
Серія COUGAR ATLAS сертифікована за стандартом 80 PLUS Bronze і відрізняється бездоганною потужністю, ефективністю, безшумністю та довговічністю. Це найкращий вибір для тих, хто шукає недороге та надійне джерело живлення. Надійна сертифікація ефективності 80 PLUS Високоефективна продуктивність та сертифікат 80 PLUS Bronze. Екологічно та економно для ваших рахунків за електроенергію. Стабільна продуктивність Технологія DC-DC забезпечує стабільну напругу з відхиленням ±2% у стандартних режимах. Надміцність ATLAS дуже надійний, щоб забезпечити безперервну та бездоганну подачу живлення зі стабільно надійними японськими резервними конденсаторами 105°C. Ідеальний баланс між шумом та обертанням вентилятора Надтихий 120-мм вентилятор COUGAR з автоматичним тепловим регулюванням швидкості для оптимального співвідношення швидкості та шуму. Універсальне підключення Серія Atlas оснащена 2 конекторами ЦП для сучасних налаштувань материнської плати та ЦП. Стильний чорний колір та зручна довжина зроблять вашу збірку комфортною та естетичною. Сертифікати захисту: UVP (захист від зниженої напруги). Якщо напруга падає нижче певного значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається OVP (захист від перенапруги). Якщо напруга перевищує певне значення допуску в одиночних лініях, блок живлення автоматично вимикається SCP (захист від короткого замикання). У разі короткого замикання ця функція запобігає пошкодженню основних компонентів блока живлення OPP (захист від навантаження). Якщо система перевантажена і вимагає більше енергії від блока живлення, ніж він може виконувати, ця функція захисту активується OCP (захист від перевантаження струмом). Якщо струм на одній лінії вище вказаного, блок живлення автоматично вимикається. Особливості: Сертифікат 80 PLUS Bronze. Перетворення енергії з ККД до 87% для скорочення рахунків за електроенергію Одне джерело постійного струму 12 В. Екстремальна продуктивність для потужних графічних систем Сумісність із новими ПК. Технологія, створена для користувачів багатоядерних процесорних платформ поточного та наступного покоління Повний захист SCP, OCP, OVP, UVP, OPP Чудове налаштування кривої вентилятора. Передова технологія для мінімізації шуму Значення коефіцієнта потужності до 99%. Забезпечує чисте та надійне живлення Підтримка відеокарт наступного покоління PCI Express 4.0 з 8 (6+2) контактним роз'ємом PCI-E.
+12V1
54.16 А
+12V2
немає
+12V3
нет
+12V4
немає
+3.3V
20А
+5V
20А
+5Vsb
3A
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
1
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
NLO (робота без навантаження)
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
є
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
PCI-E 6+2pin
2
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
6
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
100-240 В
Габарити
немає даних
Довжина кабеля
ККД
87%
Колір
чорний
Модульне підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
650 Вт