Код товару: PPS-1050FC-A3
Новинка
Артикул
PPS-1050FC-A3
Виробник
CHIEFTEC
Продано
Серія CHIEFTEC Polaris 3.0 розроблена відповідно до стандарту Intel ATX 3.0 і підтримує PCIe GEN 5 з ефективністю, сертифікованою 80 PLUS GOLD, обіцяючи виняткову продуктивність. Polaris 3.0 вирізняється сучасним технічним дизайном, включно з напівмостовим перетворювачем LLC із технологією DC-to-DC, а також японськими основними конденсаторами для досягнення низьких пульсацій і жорсткого регулювання напруги. Безшумний вентилятор Polaris 3.0 135 мм FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом за чудової довговічності. Повністю модульна організація кабелів забезпечує чисте і зручне складання всередині будь-якої системи.
+12V1
87.5А
+12V2
немає
+12V3
немає
+12V4
+3.3V
22А
+5V
22А
+5Vsb
3A
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
2
4-pin CPU
8-pin CPU
Floppy
Molex
4
NLO (робота без навантаження)
OCP (захист від перевантаження через струм)
є
OPP/OLP (захист від перевантаження)
є
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
PCI-E 16pin (Gen 5)
1
PCI-E 6+2pin
4
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
12
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
3 кг
Вхідна напруга
100-240 В
Габарити
160х150х86 мм
Довжина кабеля
ККД
90%
Колір
чорний
Модульне підключення
без модульного підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х135 мм
Потужність
1050 Вт