Код товару: APB-500B8
Новинка
Артикул
APB-500B8
Виробник
CHIEFTEC
Продано
Модель APB-500B8 відноситься до новітньої і найсучаснішою бюджетної серії блоків живлення CHIEFTEC VALUE, однією з кращих серед всіх представлених рішень на ринку за критеріями ціна / якість / ефективність. Блок має широкий набір конекторів і довгими рідними кабелями, що спрощує збірку системи. Серед усього іншого, в ньому присутня тихий 120мм вентилятор з термоконтролем, що дозволяє йому не видавати зайвого шуму навіть при повному навантаженні системи і забезпечувати РЕАЛЬНУ вихідну потужність. APB-500B8 сертифікований за стандартами CE, CB TUV, EAC, має захисту UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього або офісного ПК.
+12V1
24А
+12V2
21А
+12V3
немає
+12V4
немає
+3.3V
22А
+5V
19А
+5Vsb
2.5А
-12V
0.3А
4+4 pin CPU
4-pin CPU
1
8-pin CPU
Floppy
1
Molex
2
NLO (робота без навантаження)
OCP (захист від перевантаження через струм)
OPP/OLP (захист від перевантаження)
є
OTP (захист від перегрівання)
OVP (захист від підвищення напруги в мережі)
є
PCI-E 16pin (Gen 5)
PCI-E 6+2pin
PCI-E 6pin
PCI-E 8pin
PFC (Power Factor Correction)
активний
SATA
3
SCP (захист від короткого замикання)
SIP (захист від стрибків струму та напруги)
UVP (захист від зниження напруги в мережі)
Вага
немає даних
Вхідна напруга
230 В
Габарити
150х140х87 мм
Довжина кабеля
ККД
80%
Колір
сірий
Модульне підключення
без модульного підключення
Наявність підсвічування
без підсвічування
Охолодження
1х120 мм
Потужність
500 Вт