Код товару: OZ12V080
Артикул
OZ12V080
Виробник
OZ Power
Продано
Діапазон застосування OZ 12 В дуже великий, але в першу чергу його застосовують для аварійних систем ДБЖ. Батарея спроектована та виготовлена таким чином, щоб гарантувати найвищий рівень продуктивності при швидкій розрядці, зберігаючи при цьому максимальну надійність та довговічність. Акумулятор OZ, що базується на перевіреній технології AGM VRLA, наприкінці терміну служби на 99 % підлягає вторинній переробці. OZ 12V не потребує обслуговування. Крім того, серія відноситься до категорії безпечних вантажів і може безпечно перевозитися автомобільним, залізничним та повітряним транспортом. Спеціальну конструкцію оптимізовано для зменшення саморозряду під час зберігання. Можливе використання в житлових приміщеннях.
Ємність батареї
80 А·г
Вага
22.5 кг
Висота
182 мм
Довжина
350 мм
Колір
чорний
Максимальний струм заряду
22.5 А
Максимальний струм розряду
700 А
Матеріал корпуса
пластик
Наявність дисплея
без дисплея
Номінальна напруга
12 В
Номінальна робоча температура
25°C
Робочий діапазон температур
від -15°C до +50°C
немає даних
Тип АКБ
AGM
Тип клем
M6
Ширина
167 мм