Код товару: FEL-12100
Артикул
FEL-12100
Виробник
Full Energy
Продано
Ємність батареї
100 А·г
Вага
30 кг
Висота
172 мм
Довжина
328 мм
Колір
сірий
Максимальний струм заряду
0.26 А
Максимальний струм розряду
немає даних
Матеріал корпуса
пластик
Наявність дисплея
без дисплея
Номінальна напруга
12 В
Номінальна робоча температура
25°C
Робочий діапазон температур
немає даних
Тип АКБ
GEL
Тип клем
Ширина
217 мм